Töötajad Kontakt

FORSS TALLINN

Autoteenindus

Tanel Nõmm

TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 6651007, 58539010
tanel@forss.ee

Raul Pappel

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 6651088, 56241014
raul@forss.ee

Einar Heljand

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 6651088, 56241015
einar@forss.ee

Silver Soans

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Derek Patte

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Rait Malter

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Müügiosakond

Kaimo Kruusement

TALLINNA KAUPLUSE JUHATAJA
Tel: 6651084
kaimo@forss.ee

Aivo Kõva

 
VARUOSADE GARANTIISPETSIALIST

Tel: 6651009, 56572454
aivo@forss.ee

Katrin Õunpuu


MOONI LAO JUHATAJA

Tel: 6651010
kati@forss.ee

Ostuosakond

Rooland Koor

JUHATAJA
Tel: 6651015, 5017036
rooland@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TRW 
CALORSTAD BY VERNET 
MTS S.p.A 
DAYCO 
GEVI
DIEDERICHS

Jüri Kulli

OSTUJUHT
Tel: 6651016, 5090239
jyrik@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TOPRAN-OPEL
DELLO 
AUTOMEGA 
SWAG 
NK/SBS 
AUTLOG 
BTS TURBO
FREMAX
CLEAN
OPTIMAL
MEAT & DORIA
VEMO-VAICO

Raimo Kulli

OSTUJUHT
Tel: 6651019
raimo@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TOPRAN-VW, AUDI, BMW 
JOPEX 
GEBA 
AL-KO 
CIFAM (Metelli s.p.a) 
SUPLEX
SCHÄFERBARTHOLD

Kert Kaljur

OSTUJUHT
Tel: 6651017, 5186222
kert@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

KM AUTO TECHNIK
CARGO 
BERU
HÜCO
ORIGINAALTOOTED

Juhatus ja raamatupidamine

Heino Karikosk

 
JUHATUSE ESIMEES

Tel: 6651011
heino@forss.ee

Epp Lauter

 
JUHATUSE LIIGE

Tel: 6651012
epp@forss.ee

Jüri Sõerd

 
JUHATUSE LIIGE, FINANTSJUHT

Tel: 6651013
jyris@forss.ee

Maarika Vilipõld

 
RAAMATUPIDAJA


Tel: 6651013
maarika@forss.ee

PEETRI ESINDUS

Taavi Piper


TÖÖKOJA JUHATAJA

Tel: 6651097
peetritookoda@forss.ee

 

Peeter Noode


TÖÖKOJA MEISTER

Tel: 6651097, 53435428
peeter@forss.ee

Mait Kautsaar


ÄRIKLIENTIDE HALDUR

Tel: 6651096, 5202310
mait@forss.ee

Mihkel Reinumäe

PEETRI LAO JUHATAJA
Tel: 6651094
mihkel@forss.ee

TARTU ESINDUS

Kaino Kõva


TARTU ESINDUSE KAUPLUSE JUHATAJA

Tel: 7337028
kaino@forss.ee 

Siim Tuisk


VARUOSADE GARANTIISPETSIALIST
TARTU ESINDUSE OSTUJUHT
Tel: 7337023
siim.tuisk@forss.ee

Raiko Utsal


TARTU ESINDUSE OSTUJUHT

Tel: 7337025
raiko@forss.ee

Meelis Meemann

TARTU ESINDUSE / OÜ TARFOR JUHATAJA
Tel: 7337024
meelis@forss.ee

Autoteenindus

Urmas Ant

TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 7337027
tartutood@forss.ee

Roland Kivitare

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 7337027
tartutood@forss.ee

×