Töötajad Kontakt

FORSS TALLINN

Autoteenindus

Tanel Nõmm

TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 6651007, 58539010
tanel@forss.ee

Einar Heljand

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 6651088, 56241015
einar@forss.ee

Andrus Virak

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 6651088, 56241014
andrus@forss.ee

Silver Soans

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Derek Patte

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Urmas Jõgi

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Müügiosakond

Krister Tonsiver

KAUPLUSE JUHATAJA

Tel: 6651085
krister@forss.ee

Katrin Õunpuu

LAO JUHATAJA

Tel: 6651010
kati@forss.ee

Aivo Kõva

VARUOSADE GARANTIISPETSIALIST
Tel: 6651009, 56572454
aivo@forss.ee

Ostuosakond

Kert Kaljur

OSTUOSAKONNA JUHATAJA
Tel: 6651017
kert@forss.ee

 

Jüri Kulli

OSTUJUHT
Tel: 6651016
jyrik@forss.ee

 

Indro Päll

OSTUJUHT
Tel: 6651015
indro@forss.ee

Juhatus ja raamatupidamine

Kaimo Kruusement

JUHATUSE LIIGE
Tel: 6651018
kaimo@forss.ee

Jüri Sõerd

 
FINANTSJUHT

Tel: 6651013
jyris@forss.ee

Maarika Vilipõld

 
RAAMATUPIDAJA

Tel: 6651013
maarika@forss.ee

PEETRI ESINDUS

Sven Rungi


TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 6651097
sven@forss.ee

Taavi Apsolon


TÖÖDE VASTUVÕTJA

Tel: 6651097
peetritookoda@forss.ee

 

Karel Rüütsalu


TÖÖDE VASTUVÕTJA

Tel: 6651097
peetritookoda@forss.ee

Peeter Noode


TÖÖKOJA MEISTER

Tel: 6651097, 53435428
peeter@forss.ee

Mait Kautsaar


ÄRIKLIENTIDE HALDUR

Tel: 6651096, 5202310
mait@forss.ee

Reimo Välb


PEETRI LAO JUHATAJA

Tel: 6651094
reimo@forss.ee

TÄHESAJU ESINDUS

Raul Pappel

TÄHESAJU ESINDUSE JUHATAJA
Tel: 56935196
raul@forss.ee

Aleksander Zavadovski

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6658620
aleksander@forss.ee

Boris Vasemägi

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6658621
boris@forss.ee

Dmitri Kurotska

VARUOSADE KAUPLUS
Tel: 6658622
dmitri@forss.ee

Kristo Kaste

VARUOSADE KAUPLUS
Tel: 6658624
kristo@forss.ee

Aimar Kämbre

TÄHESAJU LAO JUHATAJA
Tel: 6658623
aimar@forss.ee

TARTU ESINDUS

Meelis Meemann

TARTU ESINDUSE / OÜ TARFOR JUHATAJA
Tel: 7337024
meelis@forss.ee

Siim Tuisk

VARUOSADE GARANTIISPETSIALIST
TARTU ESINDUSE OSTUJUHT
Tel: 7337023
siim.tuisk@forss.ee

Elar Eres

KAUPLUSE JUHATAJA
Tel: 7337021
elar@forss.ee

Raiko Utsal

OSTUJUHT
Tel: 7337025
raiko@forss.ee

Autoteenindus

Urmas Ant

TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 7337027
urmas@forss.ee

Magnus Jaaska

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 7337027
tartutood@forss.ee

×