FORSS on asutatud 10. mail 1991. aastal

1991: 

Alustasime autoremonditeenuse pakkumisega renditud ruumides. Spetsialiseerusime Volkswageni ja Audi sõidukitele, et rakendada autoringraja võistlustel VAG-grupi mootoritega tegeledes omandatud kogemusi. Tööde teostamiseks vajalikke varuosi hankisime tuttavate võidusõitjate abiga Rootsist ja Soomest. Valmistasime esimese kahe aasta jooksul ka pakkimismasinaid, mis olid tol ajal meie turul küllaltki harukordsed, realiseerides neid nii Eestis kui Rootsis.

1992:

Meie põhitegevusele lisandus inglise päritolu kuumakindlate küpsetuskottide pakendamine ja turustamine nime all NÄMM. Tegelesime küpsetuskottidega 3 aastat.

1993:

Kahe aasta jooksul pakkusime 24 h puksiirteenust sõiduautodele ja kaupade veoteenust.
Rajasime laste liikluslinnaku, et lapsed saaks tutvuda autosõiduga ja liikluseeskirjadega. Autopark koosnes neljast elektri- ja kahest bensiinimootoriga lasteautost, mis leidsid aktiivset kasutamist kuni 1998 aastani.

1994:

Valmis juurdeehitus renditavale hoonele varuosade kaupluse, kohviku ja kolme remondiboksiga. Olime suutnud luua otsekontakte Saksa, Taani ja Inglismaa varuosamüüjatega, kellelt hangitud VW ja Audi varuosi pakkusime oma kaupluses.

1995:

Täiendasime valikut Opeli varuosadega.

1996:

Käivitasime VW Golf võistlusklassi Eestis elavdamaks kodumaist autoringrajasporti, mis vajas võimalust väiksemate kuludega ringrajasporti siseneda. Meie võidusõitjad saavutasid kõrgeid kohti nii Eestis kui Lätis.

1997:

Avasime eraldiseisva kaupluse Opeli varuosade müügiks, sest olemasolev pind ei võimaldanud pakkuda laia valikut kolmele automargile.

2000:

Ehitasime meie vajadustele vastava hoone, kuhu mahtus kümne remondikohaga töökoda, varuosade kauplus, laoruumid, hulgimüük, bürooruumid ja kohvik.

2006:

20. novembril avasime esinduskaupluse Tartus, Aardla tn 23C, mis tänaseks on saavutanud märkimisväärse koha Lõuna-Eesti autovaruosade turul.

2008:

1.septembril avasime Tallinna külje all Rae vallas Peetri alevikus Reti teel müügiosakonna suure varuosade laoga. Nüüd on laopinda piisavalt, et hoida kohapeal laiemat valikut meie klientide kiiremaks teenindamiseks.
Varuosade valikusse lisandus BMW.

2011:

Tähistasime oma 20-ndat sünnipäeva läbi võidusõidu – meie meeskonda kuulus 21 tehnikaspordi taustaga töötajat, kes meie arvates väärisid jäädvustamist. Parimad pildid meeskonnatööst kaunistavad meie esinduse seinu.

2013:

Valmis autoremonditöökoja laiendus, mis kahekordistas meie teenindusruumi. Avasime käsipesula sooviga pakkuda meie klientidele terviklikumat teenust.

2014:

Tänaseks on meie meeskonnas Tallinnas ja Reti teel kokku 55 ning Tartus 13 professionaalsete oskustega töötajat, kes vabal ajal võtavad osa erinevatest jalgpalli- ja korvpalliturniiridest, orienteerumisvõistlustest, rattamaratonidest ja Forss traditsioonilisest mitmevõistlusest.

2015:

Avasime autoremonditöökoja  Peetri alevikus Allika teel, samale aadressile kolisime ka Reti tee varuosade müügiosakonna ja lao, mis võimaldab meil nüüd on hoopis suuremal pinnal tegutseda.

2016:

25 aastat kogemusi – see on tase, mida pakub FORSS!
Tähistasime juubelit Peetri avaras töökojas – vastuvõtt ja võimas etendus suurele hulgale koostööpartneritele ja külalistele.

2017:

Aasta alguses avasime autoremonditöökoja Tartus, meie esinduskaupluse kõrval Aardla tn 23c. Tartu varuosakauplus sai 10 aastseks. Nüüd on meie meeskonnas  79  professionaali - Tallinnas ja Peetri alevikus kokku 63,  Tartus 16 töötajat.

2021:

Varakevadel avasime oma neljanda esinduse – Forss Tähesaju Lasnamäel, Tähesaju tee 7 MotorCenter Ärimajas, kuhu oleme mahutanud autoremonditöökoja ja varuosade müügi. Töökoja 9 tõstukil ja varuosade müügis töötavad kogenud ja professionaalsete oskustega töötajad. 30 aastat kogemusi – see on tase, mida pakub FORSS!

Forss 1994. aastal

Forss 1994. aastal

Küpsetuskotid "NÄMM"

Küpsetuskotid "NÄMM"

VW Golf võistlussarja tšempionid

Forss võidusõitjad VW Golf klassi autodega

Aastal 2004 oli Ott Tänak võistlemas VW Golf II roolis

Aastal 2004 oli Ott Tänak võistlemas VW Golf II roolis

Tartu esinduse avamine 2006

Tartu esinduse avamine 2006

Töökoja juurdeehituse avamine 2013

Mooni töökoja juurdeehituse avamine 2013

Forss_kalender_header_151230_BG (2)

Forss Peetri esindus

 

forss-big

Forss 20. sünnipäeva pannoo Tallinna esinduses

×