Autoteenindus

Forss Autoteenindus: Sinu Volkswagen, Audi, Škoda ja Seat spetsialist

Forss Autoteenindus on täna usaldusväärne partner igale viiendale Volkswageni, Audi, Škoda ja Seati autoomanikule.

Miks valida Forss?

  1. Margipõhine teenindus: Me oleme oma ala spetsialistid – teame täpselt mida, miks, millal ja kuidas sinu auto vajab. Oma üle 30-ne  tegevusaasta jooksul oleme saanud kogemuste pagasi, mis aitab meil lahendada ka kõige keerulisemad mured.
  2. Tipptasemel töökojad: Kuigi me oleme tegutsenud kaua ja oleme vanemad kui näiteks taasiseseisvunud Eesti, siis kõigis meie esindustes on alati ajakohane ja kõrgetele standarditele vastav sisseseade.
  3. Eritööriistad ja litsentsid: Omame täielikku margipõhiste eritööriistade valikut ning vajalikke litsentse kõikide teenindavate markide kohta, sh ERWIN ja ODIS tarkvara kasutamiseks.
  4. Diagnostikavahendid: Kasutame oma töös tootjaspetsiifilisi VAG diagnostikavahendeid, mida kasutavad ka ametlikud autoesindused ning see tagab meile esindustega võrdse võimekuse erinevaid töid teostada.
  5. Suur varuosade ladu: Varuosi pakume laias valikus, nii originaalvaruosi (OE) kui ka soodsamaid asendustooteid. Tõenäoliselt on enim vajaminevad tooted kohe laos olemas ja iga esindus saab kohe pakkuda vajalikku varuosa erinevates hinnaklassides.
  6. Me hoolime: Ohtlike jäätmete osas tagame koostöös Ragn Sells’ga nende korrektse kogumise ja käitlemise. Loomulikult kogume liigiti ka kõiki teisi jäätmeliike ning näiteks pakendeid taaskasutame ja isegi töötleme ümber juba majasiseselt. Kõik töökojad on varustatud kanalisatsiooni õlipüüduritega ja vana õli kogumismahutitega, mis välistab ohtlike jäätmete sattumise keskkonda. Toodame päikesepaneelidega osa oma kasutatavast elektrist ise.

Meie esindused

  1. Mooni esindus – Tallinn, Kristiine Mooni 30
  2. Peetri esindus – Harjumaa, Peetri alevik Allika tee 12
  3. Tähesaju esindus – Tallinn, Lasnamäe Tähesaju tee 7
  4. Tartu esindus – Tartu, Aardla 23c

Hinnapakkumine

Kui vajad autohooldust või remonti, soovitame alati võtta eelneva hinnapakkumise. Forss hinnapakkumise vormi saad täita siin.

Forss töökoda

Forss töökoda

Forss kohvik

Forss kohvik

Kohviku väliterrass

 

×