Autoteenindus

VW, AUDI, ŠKODA, SEAT remont ja hooldus.

Forss pakub kvaliteetset autoremondi teenust juba alates aastast 1991 spetsialiseerituna Volkswagen, Audi, Škoda ja Seat automarkidele. Just margipõhine teenindus on üheks võtmesõnaks, pakkumaks kiiret ja asjatundlikku teenust. Lisaks üle 30-aastasele kogemusele omab Forss täielikku margipõhiste eritööriistade valikut. Tööjuhendite ja muu autoremondiks vajaliku informatsiooni tarbeks on Forss ostnud litsentsid kõikide teenindavate markide kohta ERWIN andmbaasi kasutuseks. Autode diagnostika teostamiseks on kasutuses VAG ODIS diagnostikavahendid, milliseid kasutavad ka autoesindused. Tänu sellele on Forss võimekus teostada erinevaid autoremondi töid samal tasemel esindustega. Kuna Forss on sõltumatu autoremonditöökoda, siis paraku autotehase garantiitööde teostamise õigust pole.

Kõik Forss esindused omavad ka oma suurt varuosade ladu. Tänu sellele saab vajaliku varuosa kohe ja soodsa hinnaga. Paljud varuosad on saadaval nii originaalosadena kui ka hinnalt soodsamate järelturu toodetena.

Oma töös käitub Forss keskkonnateadlikult, koostöös Ragn Sells’ga on kõik teeninduspunktid varustatud ohtlike jäätmete kogumiskonteineritega. Kasutatud vana mootoriõli läheb võimaluse korral taaskasutusse, samuti saavad väljavahetatud varuosad uue elu vanametalli kogumispunktides.

Tänaseks on Forss avanud klientidele neli autoremondi töökoda (Tallinnas Kristiines ja Lasnamäel, Peetri alevikus ja Tartus), kus kõigis on kõrgetele standarditele vastav sisseseade ning kogemusi omav meeskond.

Autohoolduse või remondi soovi korral soovitame alati võtta eelneva hinnapakkumise. Forss hinnapakkumise vormi saate täita siin.

Forss töökoda

Forss töökoda

Forss kohvik

Forss kohvik

Kohviku väliterrass

 

×