Työntekijät yhteystietot

FORSS TALLINN

Korjaamo Tallinna

Tanel Nõmm

Korjaamopäällikkö 
Tel: 6651007, 58539010
tanel@forss.ee

Raul Pappel

Korjaamon työnjohtaja 
Tel: 6651088, 56241014
raul@forss.ee

Einar Heljand

Korjaamon työnjohtaja 
Tel: 6651088, 56241015
einar@forss.ee

Silver Soans

Töiden vastaanottaja 
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Derek Patte

Töiden vastaanottaja 
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Rait Malter

Töiden vastaanottaja 
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Myyntiyksikkö

Kaimo Kruusement

Myynti osaston johtaja  
Tel: 6651018
kaimo@forss.ee

Aivo Kõva


Varaosien takuuasiantuntija 

Tel: 6651009, 56572454
aivo@forss.ee

Katrin Õunpuu


Varaston Johtaja
Tel:6651010
kati@forss.ee

Ostoyksikkö

Jüri Kulli

Ostopäällikkö
Tel: 6651016, 5090239
jyrik@forss.ee

Tuoteryhmät:

DELLO 
TOPRAN
AUTOMEGA 
SWAG 
BTS TURBO
FREMAX
MEAT & DORIA
METZGER
TEXTAR
MAHLE

Raimo Kulli

Ostopäällikkö
Tel: 6651019
raimo@forss.ee

Tuoteryhmät:

JOPEX 
GEBA 
CIFAM (Metelli s.p.a) 
SUPLEX
SCHÄFERBARTHOLD
TRW
ZF
BOGE

Kert Kaljur

Ostopäälikkö
Tel: 6651017, 5186222
kert@forss.ee

Tyoteryhmät:

Beru
Originaali varaosat

Hallitus ja kirjanpito

Heino Karikosk

Hallituksen puheenjohtaja 
Tel: 6651011
heino@forss.ee

Epp Lauter

Hallituksen jäsen 

Tel: 6651012
epp@forss.ee

Jüri Sõerd

Hallituksen jäsen, rahoituspäällikkö 
Tel: 6651013
jyris@forss.ee

Maarika Vilipõld

Kirjanpitäjä

Tel: 6651013
maarika@forss.ee

FORSS PEETRI

Taavi Piper


Korjaamopäällikkö 
Tel: 6651097
peetritookoda@forss.ee

Peeter Noode


Korjaamon työnjohtaja
Tel: 6651097, 53435428
peeter@forss.ee

Sven Rungi


Töiden vastaanottaja

Tel: 6651097
peetritookoda@forss.ee

Mait Kautsaar


Yritysasiakkaiden asiakasvastaava 

Tel: 6651096, 5202310
mait@forss.ee

Ott Reinumäe


Peetri varastoon johtaja

Tel: 6651094
ott@forss.ee

FORSS TARTU

Meelis Meemann

Tarfor Johtaja

Tel: 7337024
meelis@forss.ee

Siim Tuisk

Varaosien takuuasiantuntija Ostopäällikkö
Tel: 7337023
siim.tuisk@forss.ee

Raiko Utsal


Ostopäällikkö

Tel: 7337025
raiko@forss.ee

Tuoteryhmät:

MTS S.p.A 
DAYCO

Elar Eres


Tarton myynti osaston johtaja

Tel: 7337020
elar@forss.ee

Korjaamo Tarto

Urmas Ant

Korjaamopäällikkö
Tel: 7337 027
tartutood@forss.ee

Kaino Kõva

Korjaamon työnjohtaja,Töiden vastaanottaja 
Tel: 7337027
tartutood@forss.ee

×