Töötajad

Autoremondi töökoda

Tanel Nõmm

TÖÖKOJA JUHATAJA
Tel: 6651088, 56241015
tanel@forss.ee

Raul Pappel

TÖÖKOJA MEISTER
Tel: 6651088, 56241014
raul@forss.ee

Silver Soans

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Meelis Lääne

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Rait Malter

TÖÖDE VASTUVÕTJA
Tel: 6651001, 566 90951
tood@forss.ee

Peeter Noode

TEHNILINE KONSULTANT
Tel: 6651007, 53435428
peeter@forss.ee

Juhatus ja raamatupidamine

Heino Karikosk

 
JUHATUSE ESIMEES

Tel: 6651011
heino@forss.ee

Epp Lauter

 
JUHATUSE LIIGE

Tel: 6651012
epp@forss.ee

Jüri Sõerd

 
JUHATUSE LIIGE, FINANTSJUHT

Tel: 6651013
jyris@forss.ee

Maarika Vilipõld

 
RAAMATUPIDAJA

Tel: 6651013
maarika@forss.ee

Meelis Meemann

TARTU ESINDUSE / OÜ TARFOR JUHATAJA
Tel: 7337024
meelis@forss.ee

Müügiosakond

Kaimo Kruusement

TALLINNA KAUPLUSE JUHATAJA
Tel: 6651084
kaimo@forss.ee

Siim Tillemann

  
TARTU KAUPLUSE JUHATAJA

Tel: 7337021
siim@forss.ee

Mait Kautsaar

 
ÄRIKLIENTIDE HALDUR

Tel: 6651096, 5202310
mait@forss.ee

Aivo Kõva

 
VARUOSADE GARANTIISPETSIALIST

Tel: 6651009, 56572454
aivo@forss.ee

Mihkel Reinumäe

PEETRI LAO JUHATAJA
Tel: 6651095
mihkel@forss.ee

Ostuosakond

Rooland Koor

JUHATAJA
Tel: 6651015, 5017036
rooland@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TRW 
CALORSTAD BY VERNET 
MTS S.p.A 
DAYCO 
GEVI
DIEDERICHS

Jüri Kulli

OSTUJUHT
Tel: 6651016, 5090239
jyrik@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TOPRAN-OPEL
DELLO 
AUTOMEGA 
SWAG 
NK/SBS 
AUTLOG 
BTS TURBO
FREMAX
CLEAN
OPTIMAL
MEAT & DORIA
VEMO-VAICO

Raimo Kulli

OSTUJUHT
Tel: 6651019
raimo@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

TOPRAN-VW, AUDI, BMW 
JOPEX 
GEBA 
AL-KO 
CIFAM (Metelli s.p.a) 
ICER
SUPLEX
AJUSA
SCHÄFERBARTHOLD

Kert Kaljur

OSTUJUHT
Tel: 6651097, 5186222
kert@forss.ee

TOOTERÜHMAD:

KM AUTO TECHNIK
CARGO 
BERU
HÜCO
ORIGINAALTOOTED

Tanel Tillemann

OSTUJUHT
Tel: 7337025
tanel.tillemann@forss.ee

Tartu esinduse kaubatarned ja tellimine

Urmo Udu

OSTUJUHT
Tel: 7337023
urmo@forss.ee

Tartu esinduse kaubatarned ja tellimine

×